Tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne

Od 2005 roku zajmujemy się obsługą językową firm i instytucji. W zakres naszych usług wchodzą tłumaczenia pisemne, ustne oraz konferencyjne, które są kierowane do najbardziej wymagających klientów w kraju i za granicą. Przez ten okres zdobyliśmy zaufanie wielu klientów oraz opinię rzetelnego i solidnego partnera biznesowego gwarantującego najwyższą jakość.

Otwierając dział tłumaczeń prawnych i ekonomicznych nie tylko wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów ale również wypełniliśmy istotną lukę na rynku, gdyż nie tylko tłumaczymy dokumenty ale jako doradcy podatkowi i księgowi oddajemy ich istotę w języku obcym.

Tłumaczenia to nasza pasja, stąd też towarzyszy nam jasna wizja biznesu jaki chcemy tworzyć oraz zasady i wartości jakimi chcemy się kierować.

W ramach kancelarii tłumaczeniowej świadczymy usługi w zakresie:

Tłumaczenie symultaniczne – odbywa się w tym samym czasie co wypowiedź osoby tłumaczonej. Wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, takiego jak kabiny konferencyjne. Tłumaczenie symultaniczne wykonywane jest przez zespół dwóch tłumaczy.

Tłumaczenie konsekutywne – odbywa się po określonym fragmencie wypowiedzi osoby tłumaczonej, przeważnie o długości od 30 sekund do 1 minuty. Stosowane jest np. podczas konferencji prasowych lub szkoleń.

Tłumaczenie towarzyszące – odbywa się konsekutywnie, kiedy tłumaczone fragmenty są na tyle krótkie, że nie wymaga to wykorzystania przez tłumacza notatek. Takie tłumaczenie stosuje się na przykład podczas wizyt w zakładzie pracy.

Tłumaczenie szeptane – odbywa się symultanicznie, kiedy tłumacz tłumaczy ściszonym głosem dla niewielkiej ilości uczestników spotkania, którzy nie znają języka, którym posługują się uczestnicy spotkania.

Dla państwa komfortu nasze usługi realizujemy w siedzibie Państwa firmy oraz w ramach atrakcyjnych wyjazdów plenerowych.

Aktualności

Aktualnie realizowane projekty i nasze publikacje

Previous Next
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Fastlan.pl
projektowanie stron Bydgoszcz
projektowanie stron Wrocław